• YARIM ALTIN
  3.164,00
  % -0,92
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  321181,334
  % -3,84
 • BIST 100
  %

Jet Kredi Nasıl Alınır?

Jet Kredi Nasıl Alınır?

Acil paraya ihtiyaç vardır ve kredi çekebilmek için banka şubelerine gidip, evrak teslimi, sıra bekleme, formaliteler derken geçen zamanlar. Bankaların, gelişen teknolojiye ayak uydurmasıyla artık banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı sayesinde Jet kredi başvurusu yapılabilir ve aynı gün kredi tutarı hesabınıza aktarılabilir. Jet kredi nasıl alınır? jet kredi tv reklamları makalesiyle Jet kredileri nasıl alınır? Hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Roller Değişti Artık

Eskiden, kredi kullanacaklar bankalara adeta yalvarırlardı. Bankalar ise istedikleri şartları tüketicilere kabul ettirirler ve bin bir naz, kapris, şartlarla krediyi verirlerdi. Çok şükür ki günümüzde artık roller değişmiş, bankaların çoğalması, rekabetin artması sonucu bankalar artık tüketicilerin peşine düşmüşlerdir. Günümüzde faaliyet gösteren tüm bankaların internet bankacılık sistemleri bulunmaktadır. Bu hizmetleri sayesinde şubelere gitmeden internet üzerinden kredi başvurusu yapılabilmekte ve jet hızıyla cevap alınıp, kredinin onaylanması sonrası yine jet hızıyla kredi çıkmaktadır. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, SMS kredi başvuruları jet kredi başvuru yolları arasında yer almaktadır.

Jet Krediye Nasıl Başvurulur?

Gelelim Jet krediye nasıl başvurucağız. İnternet ve mobil bankacılık sayesinde kredi başvurusu menülerinden isim, soyad, T.C kimlik numarası ve cep telefon bilgilerini giriyoruz. Kredi başvurusunu alan kredi departmanı hemen kredi notu tahkikatı yapmakta ve kredi notunun kredi kullanmaya elverişli olması durumunda kayıtlı cep telefonuna ”Kredinizi onaylanmıştır, en kısa sürede şubelerimize bekliyoruz” şeklinde bir mesaj gelmektedir. Bu onay sonrası kimlik belgesi, gelir belgesi evraklarıyla ilgili bankanın şubesine gidilip, kredi başvurusu yapmadan onaylanan kredinizi alabilirsiniz. Eğer ki jet kredi başvurusunu yapmış olduğunuz bankayla çalışıyorsanız ve ilgili bankada vadesiz hesabınız varsa gün içinde mesai saatleri dışı da dahil talep edilen kredi tutarı hesabınıza transfer edilmektedir.

Kredi Notunun Önemi

İşte jet kredi adı gibi bu kadar hızlı ve basit bir işlemdir. Hangi kredi türü olursa olsun, hangi bankacılık kanalından başvursanız başvurun, kredi hızına ne ad verilirse verilsin bankaların aradığı şartlar kredi notu ve gelir belgesidir. Kredi notunuz kredi kullanmaya elverişli ve gelir belgeniz de kredi geri ödemeleri için yeterli görülüyorsa her daim kredi kullanabilirsiniz . Yeter ki bankaların istediği kriterlere uygun müşteri olun. Gerisi teferruattan ibarettir.

YORUMLAR YAZ