• YARIM ALTIN
  3.194,00
  % -0,28
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  334915,606
  % -4,23
 • BIST 100
  %

MANC Nedir?

MANC Nedir?

MANC Nedir?

MANC, teknolojinin en yeni haline yeni bir çizgi oluşturarak, blockchain ve oyun düzlemlerini bir araya getiren teknoloji girişimidir. Sahip olduğu sistem ile tüm dünya üzerinde kendini gösteren Manc, global yapısı ile dünyanın her yerinden oyuncuları tek bir platform içerisinde buluşturuyor.

MANC Oyun

Manc, oyunlarını geliştirirken onların aşamalı olarak metaverse felsefesine adapte olmuş olmasını amaçlıyor. Çok daha gelişmiş bir oyun deneyimi sistemi olan bu felsefe ile benzeri oyun geliştiriciler arasında öne çıkıyor. Günümüzün teknolojisi ile blockchainin birleşimini oyuncularına sunan sistem, Mancium ile tüm dünya üzerindeki oyunculara ulaşmayı amaçlıyor.

Kendine özgü tarzı ve gelişen dünyanın bir parçası haline gelmiş olan yapısı ile oyunculara eşsiz oyun deneyimi ile yeni bir macera oluşturuyor. Yatırım, teknoloji ve oyunun birleşimi ile siz de farklılığa hazır olun. Gelişmiş teknolojinin yeni oyun dünyasına büyük bir adım atabilirsiniz.

MANC Oyun Özellikleri

Manc oyun özellikleri bilindik oyunlardan farklı olarak sizlerin karşısına çıkıyor. Aşamalı metaverse felsefesi tekniği ile özgün bir yapı oluşturan sistemden duyulan haberler oldukça yenilikçidir. Bitcoin’in de temel merkezi olan blockchain ve oyunları birleştiren yapısı sayesinde yeni bir oyun dünyasının kapılarını size aralıyor.

Teknoloji ve oyun severleri, yatırımcılar ile bir araya getiren yapı, gelecekte hepsinin paydaş olmasını amaçlıyor. Tek bir platform üzerinden farklı amaçların birleştirilmesi ile çoklu kullanım haline gelen Manc teknolojisi, geleceğin öncüleri içerisinde yer alıyor.

Manc, destekçisi Mancium ile birlikte yapacağı iş birlikleri sayesinde oyun sektöründe ve blockchain teknolojilerinde daha büyük çalışmalara imza atmayı planlıyor. Geçmişten ve bugünden gelen başarısının yanında sahip olduğu tecrübe ile gelecekte de adını duyuracak teknoloji geliştiricileri içerisinde yer alan bir markadır.

YORUMLAR YAZ